تجهیزات خلاقانه شهربازی ؛ انقلاب در صنعت تفریح و سرگرمی​

از جمله صنعت‌های ممکن برای جان بخشی با قابلیت تعامل نزدیک با انسان در دوران های مختلف زندگی می‌توان به حوزه تفریح و سرگرمی اشاره کرد. این خاطرات با ثبت در زمینه‌های ذهنی فرد ، قسمتی از زندگی او را تشکیل خواهند داد که همواره برای وی به یادگار گزارده می‌شود. تجهیزات پیشرفته و خلاقانه، راه حل مناسبی برای تحول صنعت تفریح و سرگرمی است. بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و ایده‌های نوین منجر به طراحی و ساخت نسل جدیدی از تجهیزات شهربازی و تحول در این حوزه شده است.

واقعیت مجازی و واقعیت افزوده دو عنصر کلیدی در خلق تجهیزات شهربازی نوآور، امکان تجربه‌ی هیجان و لذت را در هر فضایی امکان پذیر کرده است. تجهیزات شهربازی نوآور با هدف کاهش موانع موجود در حوزه تفریح و سرگرمی اعم از: تنوع پایین وسایل شهربازی، خطرات و حوادث ناگوار، هزینه های گزاف تعمیر و نگهداری، نیاز به سرمایه‌های کلان، نیاز به فضاهایی با متراژ بالا و… طراحی و ساخته می‌شوند. جذابیت بصری، طراحی منحصربه‌فرد، کیفیت بالا و تنوع بازی‌‌ها برای تمام سنین، تلفیق حرکات مکانیکی با تصاویر VR، هیحان بالا و ایمنی کامل امتیاز ویژه‌ی تجهیزات شهربازی نوآورانه است. 

ساخت و طراحی

تعمیر و نگهداری

مشاوره

مهد کودک

تاچ فان سطح هردیوار معمولی را به فضایی برای بازی و سرگرمی تبدیل می‌کند

مراکز خرید

واقعیت مجازی و تجهیزات نوآورانه، امکان استفاده از تجهیزات سرگرم کننده را در مراکز خرید ایجاد کرده است

باشگاه

افزایش تاب آوری حین ورزش با خلق فضایی متفاوت

شهربازی

بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات نوآورانه، شلوغی شهربازی ها را به دنبال خواهد داشت

در هر مرحله از کسب و کارتان همراه شما خواهیم بود

مرکز نوآوری تک مانو با ایجاد ساختاری منحصربفرد کسب و کار شما را در هر مرحله ای که هستید، همراهی می‌کند. گروه صنعتی توفان با بهره گیری از ساختار تک مانو توانسته است محصولات خود را به مرحله فروش برساند و سهم قابل توجهی در صنعت تفریح و سرگرمی داشته باشد.ظ

دریافت فرم ثبت ایده و سرمایه گذاری