تجهیزات ورزشی و باشگاهی؛ چشم اندازی به آینده ی ورزش ​

کالری سوزی در دنیایی متفاوت

فعالیت ورزشی و فعالیت بدنی، بخشی از زندگی روزمره بسیاری از افراد را تشکیل می‌دهد. زمانی که از رختخواب بیرون آمده، پیاده به محل کار یا مدرسه می‌رویم و پله ها را بالا میرویم، از نظر بدنی فعال می‌شویم. از دوران کودکی ما را به سمت شرکت در فعالیت‌های بدنی هدایت کرده‌اند و آموخته‌ایم از شرکت در فعالیت‌های ورزشی لذت ببریم. خلق تجهیزات ورزشی جدید با هدف ترغیب افراد به افزایش فعالیت بدنی و بهبود وضعیت جسمانی و روانی، نوآوری در ساخت تجهیزات ورزشی را به همراه داشته است. 

تحقیقات نشان داده است گوش دادن به موسیقی تاثیر چشمگیری در کاهش میزان خستگی و افزایش تاب آوری در حین ورزش دارد. بر همین اساس طراحی و ساخت تجهیزات باشگاهی با استفاده از واقعیت مجازی و صفحات نمایشگر و ترکیب آن با بازی‌ها و گیم‌های جذاب، نسل جدید و نوآورانه‌ای از وسایل باشگاهی را ایجاد کرده است. این تجهیزات با هدف افزایش توده عضلانی، بهبود عملکرد بدن، افزایش استقامت و قدرت تعادل، هماهنگی عصب و عضله و… طراحی و ساخته شده‌اند. تلفیق ورزش و سرگرمی و پر رنگ تر کردن جنبه تفریح و بازی، اساس ساخت تجهیزات ورزشی مدرن محسوب می‌شوند. 

فیتنس و سرگرمی

تجهیزات باشگاهی مدرن ترکیبی از تمرینات فیتنس، واقعیت مجازی و بازی‌های اندرویدی هستند. این تجهیزات در دو ورژن باشگاهی و خانگی طراحی ساخته شده‌اند. همچنین این تجهیزات قابلیت استفاده در شهربازی‌ها و مهدکودک ها را نیز دارند

ساخت و طراحی

تعمیر و نگهداری

مشاوره